تلفن تماس
» سمپاشی برج

سمپاشی برج

سمپاشی برج های مسکونی و اداری

 

سمپاشی برج

 

نحوه سمپاشی برج

وجود انواع حشرات و جانوران موذی مانند سوسک ، مورچه ، پشه ، مگس و غیره یکی از مشکلات و معضلاتی است که ساکنین برج ها و مجتمع ها با آن روبرو هستند. اگر شما هم در برجها سکونت دارید نگران نباشید ، با ما همراه باشید تا با نحوه سمپاشی برج و از بین بردن موجودات موذی آشنا شوید. به منظور جلوگیری از ورود و خروج حشرات موذی در مرحله اول باید تمهیدات لازم را انجام دهید. به منظور پیشگیری و کنترل این حشرات یکی از موثرترین راه ها انجام سمپاشي برجها و گذاشتن طعمه به صورت دوره ای است.

 

راه های موثر برای پیشگیری و کنترل حشرات موذی

وجود حشرات و جانوران موذی در محیط باعث انتقال انواع بیماری ، ویروس و میکروب می شوند. از راه های موثر برای کنترل جانوران موذی عبارتند از :

  1. انجام سمپاشی به صورت دوره ای
  2. سمپاشی برج ها در زمان مناسب
  3. سم پاشی فاضلاب ها و چاه
  4. حفظ بهداشت و نظافت

بنابراین در یک محیط مسکونی و اداری مانند مجتمع ها و برجها ، سمپاشی تمامی فاضلاب ها و چاه های موجود باید با همکاری ساکنین عزیز در زمان مناسب انجام گردد.

 

نکاتی مهم در زمان سم پاشی برج ها

  • قبل از انجام فرآیند سمپاشی برجها ، حتما باید اطلاع رسانی شود.
  • انواع مواد غذایی و خوراکی ها در ظروف در بسته غیر قابل نفوذ قرار دهید.
  • محلی که قرار است سم پاشی شود باید کاملا مرتب ، تمیز و شسته شده باشد.
  • برای اینکه سم تاثیر بیشتری بر روی حشرات موذی مانند انواع سوسک ، موش ، پشه ، مگس و غیره داشته باشد باید تا جایی اینکه امکان دارد به مدت دو ساعت از مصرف آب خودداری نمایید ، در این صورت غلظت سم در فاضلاب ها باقی می ماند و در نهایت حشرات موذی دفع خواهند شد.
  • بعد از تمام شدن سمپاشی ، درب و پنجره موجود در مکان مورد نظر باز کنید تا تهیه هوا انجام شود.
  • در صورت امکان بهتر است ساکنین مجتمع و یا برج ، بعد از اتمام عملیات ، محل سمپاشی شده را ترک کنند.

توجه : افرادی که مشکل ریوی ، قلبی دارند ، کودکان ، بزرگسالان و خانم های باردار در حین سمپاشی برجها نباید در محل حضور داشته باشند. سم مورد استفاده برای سلامتی این افراد کاملا مضر است. بنابراین توصیه می کنیم بعد از اتمام عملیات سمپاشی و تهویه هوا به واحد مورد نظر بازگردند.

 

نوع سم مورد استفاده در سمپاشي برج ها

با توجه به نوع و میزان آلودگی نوع سم مورد استفاده در سم پاشي برج انتخاب می شود. در نهایت سم مورد استفاده باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد و شرکتی که اقدام به انجام عملیان سم پاشی می نماید باید از مجوزهای لازم برخوردار باشد. به طور کلی سمومی که برای سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرند به صورت مایع و پودر هستند و با توجه به میزان مورد نیاز با آب ترکیب می شوند. بهترین زمان برای سمپاشی برجها با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و زمان تخم گذاری حشرات موذی تعیین خواهد شد. در حقیقت بهترین زمان سمپاشی برجها ، قبل از گرم شدن هوا می باشد ، در این صورت جمعیت حشرات موذی افزایش نمی یابد و به راحتی از بین می روند.

 

هزینه سمپاشی برج

اگر شما در یک برج مسکونی سکونت دارید یا در مجتمع تجاری یا اداری فعالیت می کنید و قصد سم پاشی دارید ، حتما برای تعیین هزینه ها با سمپاشی نوین تماس بگیرید تا از محل به صورت رایگان بازدید و پس از کارشناسی نرخی مناسب به شما ارائه گردد ؛ خدمات ما بصورت 24 ساعته و حتی در روزهای تعطیل در سراسر تهران می باشد .

 

بالا