تلفن تماس
» سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز

سمپاشی تضمینی سوسک ریز

 

سمپاشی سوسک ریز

 

سم پاشی سوسک ریز

سمپاشی سوسک ریز ، یکی از پر درخواست ترین و قابل اطمینان ترین خدمات سمپاشی در تهران است. با به کارگیری این روش به راحتی می توانید از شر انواع سوسک ریز آشپزخانه راحت شوید. سوسک ریز همان طور که از نامش پیداست ، کوچکتر از سایر سوسک ها می باشند ، به همین دلیل به راحتی درون شکاف ها و درزها موجود در خانه ، کابینت ها و آشپزخانه پنهان می شوند. لازم به ذکر است که سوسک های ریز در برابر سموم سمپاشی از مقاومت بالایی برخوردار هستند ، به همین دلیل سمپاشی سوسک ریز باید به صورت اصولی انجام گردد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با سم پاشی سوسک ریز ، انواع سوسک و راه های مقابله با هر یک از آن ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید...

 

نکات مهم سمپاشی سوسک ریز

سمپاشي سوسک ریز از فعالیت های تخصصیاین مجموعه می باشد. در سم پاشي سوسک ریز منزل و آشپزخانه و کابینت یکی از مهم ترین نکاتی که باید رعایت شود ، سمپاشی تخم سوسک ها می باشد. در صورتی که با مشکل وجود سوسک ریز مواجه هستید ، حتما فکر شما درگیر این مسئله است که چگونه آن ها را از بین ببرید. سوسک ریز به آسانی در همه چیز پنهان شده و تکثیر می شود. اما جای هیچ گونه نگرانی نیست با استفاده از سموم مناسب و تجهیزات سمپاشی می توان آن ها را از بین برد.

از مشخصات سوسک ریز می توان به رنگ قهوه ای و سیاه و دو خط موازی تیره که بر روی بال های سوسک ریز قرار دارد ، اشاره نمود. سوسک ریز به طور معمول در شب فعالیت بیشتری دارند و در حین ترس و هیجان بوی نامطبوعی را در فضا انتشار می دهند. به منظور پیشگری از تکثیر سوسک ریز بهتر است اقداماتی را انجام دهید تا مجبور به سمپاشیسوسکریز نشوید.

محل تخم گذاری سوسک های ریز در زیر کابینت ها ، شکاف ها ، محل های تاریک ، درز درب ها و غیره می باشد. به علاوه از تغذیه سوسک ریز می توان به نان ، گوشت ، نشاسته ، ناخن ها ، خون ، شیرینی جات و غیره اشاره نمود. بنابراین برای پیشگری از این گونه سوسک ها بهتر است :

  1. با استفاده از درپوش مناسب ، کف آشپرخانه را پر کنید.
  2. مواد غذایی و انواع خوراکی را بسته بندی نموده و در صورت نیاز درون یخچال نگهداری نمایید.
  3. برای نظافت محل مورد نظر ، برنامه ریزی مرتبی را در نظر بگیرید. نظافت از جمله مواردی است که برای جلوگیری از تکثیر حشرات موذی مانند سوسک ریز بسیار اهمیت دارد.
  4. توجه داشته باشید که سمپاشی سوسک به صورت غیر استاندارد و غیر حرفه ای انجام نشود.
  5. در صورت نیاز سمپاشی سوسک ریز را مجددا انجام دهید.

قویترین سم برای سمپاشی سوسک ریز

قطعا تهیه قوی ترین سم سمپاشی سوسک ریز در منزل قابل انجام نیست ، متاسفانه برخی افراد برای این باورند که به راحتی می توانند با استفاده از جوش شیرین و پیاز سک سم قوی برای از بین بردن انواع سوسک بسازند. اما این تصور کاملا غلط است. توصیه می کنیم از کارشناسان سمپاشی منزل در تهران برای استفاده یا ساخت قوی ترین سمپاشی سوسک ریز بهره مند شوید.

 

انواع سوسک و راه های مقابله با آن ها

امروزه در بسیاری از ساختمان ها انواع سوسک یافت می شود. به طور معمول سوسک ها در مکان های تاریک ، گرم ، مرطوب و مکان هایی که مواد آلی فاسد شدنی وجود داشته باشد ، زندگی و تخم گذاری می کنند. توجه داشته باشید که با توجه به نوع سوسک ، نوع و قیمت سمپاشی سوسک کاملا متفاوت خواهد بود. انواع سوسک عبارتند از :

  1. سوسک ریز یا سوسک آلمانی

سوسک ریز کابینی ، سوسک آلمانی ، سوسک آشپزخانه و یا سوسک سیاه خانگی نسبت به انواع سوسک کوچیکتر بوده که در شکاف های مورد در محل مورد نظر پنهان می شوند. متاسفانه برخی از افراد بر این باورند که با استفاده از سم های قوی به راحتی می توانند این نوع سوسک را از بین ببرند. اما به یاد داشته باشید که در سمپاشی سوسک ریز ، نوع سم با توجه به نوع سوسک انتخاب می شود. 

به علاوه در سمپاشی سوسک ریز ، سمپاشی تخم و کپسول سوسک ها بسیار مهم است که مجموعه ما ، با استفاده از سموم استاندارد و مورد تائید وزارت بهداشت و سم قوی سوسک ریز ، به جهت دفع آن ها ، سمپاشی را انجام می دهد.

  1. سوسک آمریکایی یا سوسک فاضلابی

سوسک آمریکایی (سوسک فاظلابی یا سوسک حمام) به رنگ قهوه ای مایل به قرمز است. این نوع سوسک ها معمولا در سرویس های بهداشتی ، موتورخانه ها ، فاظلاب ، انباری و تاسیسات یافت می شوند. منبع تغذیه سوسک آمریکایی معمولا مواد شیرین ، نان ، میوه ، حشرات مرده و غیره می باشد. با توجه به اینکه سوسک آمریکایی در فاضلاب های خانگی زندگی می کنند ، می توانند ناقل بیماری های مختلف باشند. اگر شما هم با مشکل وجود سوسک های فاضلابی در اطراف خود مواجه هستید مجموعه ما آماده ارائه خدمات در زمینه سمپاشی سوسک و از بین بردن حشرات موذی می باشد.

هزینه سمپاشی سوسک ریز

برای تخمین هزینه مورد نیاز جهت سم پاشی سوسک ریز بهترین گزینه این است که با شماره های مرکز سمپاشی نوین تماس بگیرید و درخواست کارشناسی یا بازدید رایگان بفرمایید . پرسنل ما در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه می کنند .

 

بالا