تلفن تماس
» سمپاشی پشه

سمپاشی پشه

سمپاشی انواع پشه

 

سمپاشی پشه

 

سم پاشی پشه

پشه ها از آن دسته حشراتی هستند که وجود آن ها در منزل یا حتی محل کار بسیار آزار دهنده است. روش های مختلفی برای دفع این حشرات وجود دارد که هر یک مزیت ها و معایب خاص خود را دارند، اما اگر شما هم از امتحان حشره کش های مختلف خسته شده اید و به دنبال روشی موثر و کم هزینه هستید، ادامه این مطالب را از دست ندهید.

 

شناسایی انواع مختلف پشه

شاید برای شما جالب باشد که در جهان حدود 3000 نوع پشه وجود داد، اما خوشبختانه 100 نوع از این پشه ها در ایران زیست می کنند. البته باید گفت که چهار گونه پشه در ایران بیشتر ار بقیه یافت می شوند و به همین دلیل مبارزه و سمپاشی پشه ساده تر خواهد بود ، زیرا برای هر گونه خاصی باید سمی مخصوص هم تهیه کرد.

به طور کلی پشه های موجود در ایران را می توان به پشه کوره، پشه های خانگی، پشه های خاکی، پشه های شمالی، پشه های جنوبی، پشه تب زرد، پشه ببر آسیایی، پشه روز گزش، پشه های آب شور مردابی، پشه های آب شور، پشه برکه ها، پشه باتلاقی، پشه شالیزار برنج، پشه نمک زارها و... دسته بندی کرد.

 

بهترین روش دفع پشه ها

بسیاری از ما تا به حال روش های مختلفی را برای رهایی از پشه ها امتحان کرده ایم، پشه بند بسته ایم، از قرص ضد حشرات استفاده کرده ایم، حشره کش ها را امتحان کرده ایم و... اما هیچ یک از آن ها روش مطمئنی به حساب نیامده اند. با توجه به تحقیقات صورت گرفته شده، باید بگوییم که سم پاشی پشه بهترین روش دفع پشه ها می باشد.

در سمپاشی پشه محل زندگی شما یا دفتر کارتان به طور کامل سم پاشی می شود و این موضوع باعث می شود که پشه ها به طور کامل از آن محل دور شوند، همین موضوع اصلی ترین دلیلی است که سم پاشی بهترین روش برای دفع پشه ها به حساب می آید. پشه ها می توانند از درزهای مختلفی به محل سکونت شما راه پیدا کنند و تنها روشی می تواند این درزها را به طور کامل پوشش دهد، همین سم پاشی است.

 

چطور پشه ها را با سمپاشی پشه از بین بریم؟

برای این کار باید متناسب با نوع پشه سم مناسبی را انتخاب کرد و البته روش مناسبی را هم امتحان کرد.

دستگاه مه پاش

با استفاده از این دستگاه سم به صورت ذراتی مه مانند در فضا پراکنده می شود. اگر محل مورد شما متراژ بالایی دارد، یا فضای بازی مانند حیاط دارید، استفاده از دستگاه مه پاش روش مناسبی برای رهایی از پشه های مختلف می باشد.

استفاده از روش های دفاعی

شاید برای شما جالب باشد که بعضی از پشه ها را می توان با روش های ساده ای دور کرد. اگر آب راکدی در منزل خود دارید و پشه های مختلف به دور آن جمع شده است، استفاده از ماهی کوی و کپور باعث می شود که تعداد این پشه ها به طرز عجیبی کاهش پیدا کند.

از بین بردن منبع تغذیه

پشه کوره و و پشه های خاکی از آن دسته پشه هایی هستند که قبل از سم پاشی باید منابع تغذیه آن ها را از بین برد، این موضوع باعث می شود که سم پاشي پشه تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

 

هزینه سمپاشی پشه

هنگامی که برای سم پاشی اقدام می کنیم، هزینه انجام این کار همیشه از مهم ترین موارد به حساب می آید. هزینه سم پاشی برای دفع پشه با توجه به فاکتورهایی مانند؛

  • نوع پشه
  • نوع سم انتخاب شده
  • روشی که برای سم پاشی انتخاب می شود
  • متراژ محل مورد نظر شما
  • و....

مشخص می شود، بنابراین برای تعیین هزینه دقیق سم پاشی برای دفع پشه با کارشناس های سمپاشی نوین تماس بگیرید.

 

بالا