تلفن تماس
» سمپاشی شرکت

سمپاشی شرکت

سمپاشی شرکت های خصوصی و دولتی

 

سمپاشی شرکت

 

سمپاشی شرکت

یک شرکت محل کار عده بسیاری از افراد به حساب می آید. کارکنان شرکت ساعت های بسیاری را در آن جا می گذرانند. حال تصور کنید در یک شرکت حشره، پشه یا موجودات موذی مانند موش و مارمولک وجود داشته باشد. طبیعتا بازدهی کارکنان شرکت شما و در نتیجه سود مالی شرکت کاهش پیدا می کند. اگر شما هم به دنبال راهی برای از بین بردن کامل این موجودات موذی، حشرات و پشه ها در شرکت خود هستید، ادامه مطالب را از دست ندهید.

 

چه حشراتی در یک شرکت می تواند وجود داشته باشد؟

هنگامی که در رابطه با شرکت ها بحث می کنیم ، اکثر افراد تصور می کنند که به دلیل ساختار خاص یک شرکت امکان وجود حشرات نیست ، در صورتی که این تصور اشتباه است . اگر چه در یک شرکت حشرات و جانوران موذی کمتر از منزل های مسکونی زیست می کنند ، زیرا منابع تغذیه و آب محدودی در اختیار دارند، اما باز هم وجود دارند.

متناسب با شرایط آب و هوایی شرکت شما، قدمت ساختمان ، نحوه ساخت آن و... موجودات موذی و حشرات مختلفی می تواند در یک شرکت وجود داشته باشد. سوسک ها، مورچه ها، پشه ها، موش، مارملک و حتی گاهی عقرب از جمله موجوداتی هستند که در یک شرکت می توانند زیست کنند.

 

سمپاشی شرکت چه مزیت هایی دارد

سم پاشی شرکت به شما کمک می کند که سود مالی بیشتری داشته باشید. شاید در ابتدا از خواندن این متن تعجب کنید، اما طبق تحقیقات انجام شده، هنگامی که کارکنان شما در محل کار آرامش داشته باشند، بهتر می توانند وظایف خود را انجام دهند. به همین دلیل دور کردن حشرات و موجودات موذی از محل کار توسط سمپاشی شرکت باعث می شود که کارکنان آرامش بیشتری داشته باشند.

سم پاشی یک شرکت باعث می شود که موجودات موذی و حشرات به طور کامل از محیط داخلی شرکت حذف شوند. استفاده از دیگر روش ها برای از بین بردن این حشرات ماندگاری بالایی ندارد، زیرا بر روی کلونی حشرات تاثیری ندارد. در هنگام سم پاشی یک شرکت راه هایی که از آن جا ممکن است حشرات و موجوداتی وارد ساختمان شوند، به طور کامل سم پاشی می شود.

به عنوان مثال موش ها و مارمولک ها از زیر درب ها به ساختمان وارد می شوند، در حالی که سوسک ها معمولا از راه فاضلاب وارد ساختمان می شوند. در هنگام سم پاشی شرکت راه فاضلاب ها و زیر درب ها هم به طور کامل سمپاشی می شود و این موضوع مزیت بسیار بالایی به حساب می آید.

 

نکات مهم سمپاشی شرکت

برای سمپاشی شرکت باید از نیروهای متخصصی کمک گرفت. سم پاشی در شرکت ها با توجه به وسیله ها و تجهیزاتی که در شرکت وجود دارد، کاری تخصصی به حساب می آید. به همین دلیل نیروهایی که این کار را انجام می دهند باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که در انتخاب شرکت انجام دهنده این کار نهایت دقت خود را به کار بگیرید.

سم پاشی در شرکت را زمانی انجام دهید که شخصی در شرکت حاضر نباشد. این کار باعث می شود که سم پاشی به طور کامل انجام شود. البته توجه داشته باشید که بعضی از افراد به بوی مواد استفاده شده حساسیت دارند، به همین دلیل باید در هنگام سم پاشی به هیچ عنوان در شرکت حاضر نباشند.

 

هزینه سمپاشی شرکت

فاکتورهایی مانند؛

  • متراژ شرکت
  • کیفیت سم استفاده شده
  • نوع حشره و موجودات موذی در محل
  • تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تخصص افرادی که سمپاشي را انجام می دهند.

از جمله فاکتورهایی هستند که هزینه با توجه به آن ها مشخص می شود . برای مشخص نمودن هزینه دقیق سم پاشي دفتر کار خود و بازدیدی رایگان با تلفنهای سمپاشی نوین تماس بگیرید .

 

بالا