تلفن تماس
» سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

سمپاشی انواع ساس

 

سمپاشی ساس

 

هر آنچه باید در مورد سمپاشی ساس بدانید

سمپاشی ساس همانند سمپاشی سایر جانوران موذی کاملا تخصصی می باشد و توصیه می کنیم تحت نظر متخصص انجام گردد. از زمانی که ساس ها وارد منزل شما شوند حدودا یک الی سه هفته زمان می برد تا متوجه حضور آن ها شوید. نحوه ی عملکرد ساس به این گونه است که در ابتدا از طریق خارش و گزش افراد خانواده را دچار بیماری پوستی می نماید که در نهایت افراد حاضر در خانه و کسانی که دچار خارش و گزش شده اند متوجه حضور ساس در خانه می شوند. هجوم ساس مدت هاست که شایع شده است و متاسفانه بسیاری از افراد اطلاعاتی در رابطه با حشره ساس ندارند و زمانی که دچار این بیماری پوستی می شوند ، به پزشک مراجعه می نمایند ، که در این صورت دکتر داروهای ضد حساسیت را برای بیمار تجویز می کند که استفاده از آن ها در چنین شرایطی بی تاثیر است.

 

سمپاشی ساس و روش های دفع آن

بسیاری از افرادی که متوجه هجوم ساس در منزل خود می شوند ، برای از بین بردن آن به جای استفاده از خدمات سمپاسی ساس با مراجعه به سم فروشی اقدام به خرید سموم کلره و فسفره می نمایند که استفاده از این سموم ممنون است و در عین حال تاثیری در رفع ساس ندارد و کار را برای سمپاش ساس سخت تر می کند و به دلیل استفاده از این سموم افراد خانواده را در معرض خطرات ناشی از این سم ها قرار می دهند.

منبع تغذیه ساس ها ، خون گرم انسان است که معمولا شب ها از این طریق تغذیه می کنند و در طول روز در لای درزهای موجود در خانه و شکاف تشک ، تخت خواب و لباس ها پنهان می شوند. با توجه به این که ساس ها در طول روز در موارد ذکر شده پنهان می شوند و شب ها اقدام به تغذیه می نمایند شما در ابتدای آلودگی خانه به این حشره موذی متوجه حضور آن ها نخواهید شد. در این صورت پس از گذشت یک الی سه هفته با مشاهده لکه های سیاه رنگ باقی مانده بر روی ملحفه ها و تشک ها متوجه آن ها خواهید شد.

از بین بردن ساس نیاز به سمپاشي دارد ، توصیه می کنیم به منظور پیشگیری از خسارات ناشی از هجوم ساس و دور انداختن اسباب و اثاثیه منزل و سمپاشی غیر حرفه ای و غیر تخصصی حتما برای انجام سم پاشی ساس به یک شرکت معتبر که دارای مجوز وزارت بهداشت است مراجعه نمایید.

 

علائم تشخیص وجود ساس در منزل

  1. به طور معمول ساس در گوشه های تخت خواب ، درزها ، پرده ها ، بالش ، تشک ها و غیره دیده می شود.
  2. پس از مدتی آثار گزیدگی توسط ساس مشاهده می شود(گزیدگی ساس نسبت به گزیدگی پشه دارای التهاب بیشتری می باشد)

حشره ساس از طریق مبلمان دست دوم ، چمدان ها ، رفت و آمد با افرادی که در خانه شان ساس وجود دارد و یا رفت و آمد در هتل ها ، بیمارستان ها ، خوابگاه ها و پادگان ها به محل زندگی شما وارد می شود. با توجه به اینکه تمرکز اهالی خانه بر از بین بردن سایر حشرات موذی می باشد ، متوجه هجوم ساس ها نخواهند شد. حشره ساس نسبت به سایر آفات از مقاومت بیشتری برخوردار هستند و به عنوان انگل شناخته شده اند.

این حشره معمولا محل خواب شما را برای ادامه حیات خود ترجیح می دهد و معمولا در شب ها به فعالیت خود ادامه می دهد. در صورتی که با خارش یا گزیدگی ساس بر روی پوست خود مواجه شدید به منظور کاهش التهاب و خارش ناشی از گزیدگی این انگل انسانی از پماد کالامین و کلوبتازول استفاده نمایید.

از مشخصات فیزیکی ساس می توان به رنگ قهوه ای مایل به قرمز آن و موهای میکروسکوپی که در تمام طول بدن این حشره وجود دارد اشاره نمود. حشره ساس یه طور معمول در طول روز 2 الی 3 تخم می گذارد.

 

روشهای پیشگیری از ورود ساس به منزل

  1. به منظور جلوگیری از بالا آمدن ساس از تخت خواب از متریال مناسب استفاده نمایید.
  2. در حین اسباب کشی از کاور و کارتن های نامناسب استفاده نکنید.
  3. اطلاعاتی را در رابطه با نشانه های وجود ساس به دست آورید.
  4. از خدمات سمپاشی ساس شرکت های معتبر بهره مند شوید.
  5. حشره ساس را با سایر حشرات موذی اشتباه نگیرید.
  6. اصول بهسازی محیط منزل را رعایت نمایید.
  7. کلید و پریزها را کاور کنید.
  8. و غیره

 

ساعات مناسب سم پاشی ساس

حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که سمپاشي ساس در چه ساعتی از شبانه روز نتیجه بهتری دارد ؟ متاسفانه برخی از افراد سمپاش بر این باورند که سم پاشی ساس بهتر است قبل از طلوع و یا بعد از غروب خورشید انجام گردد. اما این باور کالا غلط است. سمپاشی ساس مختص به زمان خاصی نمی باشد و تنها رعایت اصول سمپاشی ساس توسط کارشناس سمپاش حائز اهمیت است.

 

هزینه سمپاشی ساس

برای تخمین هزینه اینکار باید به نوع ساس ، فصل سمپاشی و متراژ محل مورد نظر توجه کرد . سمی که استفاده می شود نباید برای انسان کمترین ضرری داشته باشد لذا مشاوره با یک متخصص مهم است .

 

اگر در رابطه با سم پاشي ساس سوالی دارید پیشنهاد می کنم از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان سمپاشی نوین تماس حاصل فرمایید. مشاورین ما بعد از بررسی و شناسایی حشره ساس بهترین راهنمایی را در اختیار شما خواهند گذاشت .

 

بالا