تلفن تماس
» سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی سوسک کابینتی

 

سمپاشی سوسک کابینت

 

سم پاشی سوسک کابینت

یکی از راه های تضمین شده برای دفع حشرات و موجودات موذی ، سمپاشی سوسک کابینت می باشد. همان طور که در مطالب قبل ذکر شد سوسک ها در انواع مختلفی تکامل یافته اند. برخی از این موجودات موذی که درشت هستند در چاه و فاضلاب های شهری به زندگی خود ادامه می دهند ، در عین حال سوسک های ریز یا سوسک آلمانی که به عنوان سوسک کابینت شناخته شده اند ، در آشپرخانه فعالیت دارند. این نوع سوسک ها معمولا در شب ها تغذیه و تخم گذاری می کنند. با توجه به اینکه آشپزخانه یکی از محیط های مهم در خانه است ، بسیاری از افراد به دنبال راه حلی مناسب برای از بین بردن و دفع سوسک ریز کابینتی می باشند. مجموعه ما با برخورداری از کارشناسان حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات سمپاشی سوسک کابینت به شما عزیزان می باشد.

 

مراحل سمپاشی سوسک کابینت

سمپاشی سوسک کابینت ، باید به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود. براساس اصول سم پاشی سوسک ، پس از بررسی کارشناس مراجعه کننده ، در ابتدا در راستای جلوگیری از ورود و خروج سوسک ها شما را راهنمایی می کنند. پس از بهسازی محیط ، با توجه به میزان آلودگی موجود در محل مورد نظر نوع سم انتخاب شده و فرآیند سمپاشي سوسک کابینت انجام می گردد. توجه داشته باشید که ضد عفونی کردن و نظافت محیط ، راه حل های مناسب پیشگیری از ورود آفات هستند.

به علاوه برای از بین بردن سوسک کابینت استفاده از سم های متنوع روش مناسب و تاثیرگذاری نخواهد بود. برای انجام سمپاشی باید محل تخم گذاری سوسک ها شناسایی شود سپس همان طور که ذکر شد با استفاده از سم قوی و مناسب سوسک های کابینتی را از بین برد. به یاد داشته باشید که برخی از این سوسک ها نسبت به سم های از مقاوم هستند ، برخی از افراد بدون آگاهی از این موضوع از سم های قوی و خطرناک برای دفع حشرات موذی استفاده می کنند و سلامت خود و افراد خانواده را به خطر می اندازند و در نهایت استفاده از این نوع سم ها بی نتیجه خواهد بود. بنابراین توصیه می کنم برای دفع سوسک کابینت از شرکت معتبر سمپاشی کمک بگیرید.

 

برای سمپاشی سوسک کابینت باید کدام نقطه از خانه را مورد بررسی قرار داد

اگر قصد سمپاشی سوسک کابینت را دارید لازم است که اطلاعاتی را در رابطه با آن ها بدست آورید. سوسک کابینت به طور معمول در فضاهای گرم و تاریک به حیات خود ادامه می دهد. بنابراین قبل از شروع سمپاشی حتما درزهای دیوار ، پشت یخچال ، ماشین لباسشویی ، درز و گوشه های کابینت و غیره را بررسی نمایید. به طور حتم در مکان های ذکر شده می توانید نشانه هایی از سوسک ریز کابینت را مشاهده کنید.

یکی دیگر از جاهایی که امکان وجود سوسک کابینت وجود دارد ، کنار سطل زباله می باشد. در صورتی که کنار سطل زباله خورده های غذا و خوراکی وجود داشته باشد سوسک کابینت به آن جا هجوم می آورد ، بنابراین نیاز به سمپاشی دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده یکی از رایج ترین مکان هایی که امکان حیات سوسک کابینت وجود دارد ، انباری و زیرزمین خانه می باشد ، خصوصا اگر در مکان های ذکر شده کارتن وجود داشته باشد. در چنین شرایطی توصیه می کنم هر چند وقت یک بار کارتن ها را باز و یا تعویض نمایید.

 

هزینه سمپاشی سوسک کابینت

هزینه سمپاشی سوسک کابینت با توجه به نوع سم ، متراژ محیط مورد نظر و تعداد دفعات سمپاشي متفاوت می باشد. اگر قصد استفاده از خدمات سمپاشی سوسک کابینت را دارید برای اطلاع از قیمت سم پاشی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان مجموعه سمپاشی نوین تماس حاصل فرمایید.

 

بالا