تلفن تماس
» سمپاشی آپارتمان

سمپاشی آپارتمان

سمپاشی تضمینی آپارتمان

 

سمپاشی آپارتمان

 

سم پاشی آپارتمان

زندگی در آپارتمان ها باعث می شود که مشکلات مختلفی را تجربه کنیم، یکی از این مشکلات وجود حشرات و موجودات موذی در ساختمان است. بسیاری از افراد تصور می کنند که یک آپارتمان دیگر موجود موذی یا حشره ای ندارد ، در صورتی که این تصور اشتباه است . اگر شما هم روش های مختلفی را برای رهایی از این موجودات امتحان کرده اید ، اما باز هم نتیجه قابل قبولی به دست نیاورده اید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

چه موجودات موذی در یک آپارتمان زیست می کنند

در یک آپارتمان متناسب با آب و هوای منطقه، مدت زمان ساخت آپارتمان، نحوه ساخت آپارتمان (بر روی لوله کشی فاضلاب و... تاثیر می گذارد) حشرات و موجودات موذی مختلفی ممکن است وجود داشته باشند. همین موضوع باعث می شود که موجودات موذی در هر آپارتمانی با دیگری تفاوت هایی داشته باشد.

ساس ، سوسک ، مورچه ، موش ، موریانه ، کک ، سوسک فاضلاب ، سوسک آشپزخانه ، پشه ، مارمولک ، گاهی رتیل و حتی عقرب از جمله حشرات و موجودات موذی هستند که در یک آپارتمان ممکن است زیست کنند. توجه داشته باشید که در بعضی از آپارتمان ها حشرات کلونی تشکیل می دهند و در بعضی دیگر از طریق درب ها یا فاضلاب به درون ساختمان راه پیدا می کنند.

 

نحوه سمپاشي آپارتمان

سم پاشی آپارتمان به روش های مختلفی انجام خواهد شد. همانطور که حشرات و موجودات موذی یک آپارتمان با دیگری تفاوت هایی دارد، روش های انجام سمپاشی خانه هم متفاوت است. به همین دلیل در ابتدا باید یک کادر متخصص و مجرب را برای سم پاشی انتخاب کنید. برای سمپاشی یک آپارتمان باید در ابتدا حشرات و موجودات موذی به خوبی شناسایی شوند.

برای از بین بردن هر یک از موجودات موذی و حشرات به نوع خاصی از سم نیاز است. علاوه بر این راه ورود هر یک از حشرات و موجودات موذی به درون ساختمان هم متفاوت است. به عنوان مثال سوسک های فاضلاب و سوسک های حمام از طریق راه های فاضلاب به درون ساختمان وارد می شوند، در حالی که معمولا مارمولک ها از درزهای زیر درها به درون ساختمان شما وارد می شوند.

به همین دلیل متناسب با هر یک از حشراتی که در آپارتمان وجود دارد، شیوه سمپاشی هم متفاوت خواهد بود. در سمپاشی آپارتمان معمولا به صورتی عمل می کنند که علاوه بر از بین بردن حشرات و موجوداتی که در ساختمان وجود دارد، راهی برای ورود دوباره ان ها هم وجود نداشته باشد.

 

مزایای سمپاشی آپارتمان

در هنگام سم پاشی یک ساختمان از سم های مخصوصی استفاده می شود. استفاده از این سم ها باعث از بین رفتن کامل حشرات و موجودات موذی خواهد شد. این در حالی است که  استفاده از سم های معمولی تاثیر چندانی بر روی از بین رفتن این موجودات به طور کامل نخواهد داشت و باز هم شاهد زیست آن ها خواهید بود.

استفاده از روش سمپاشی آپارتمان باعث می شود که موجودات موذی و حشره ها برای همیشه از محل زندگی شما دور باشند. البته در رابطه با این موضوع باید بگوییم که شما باید به طور منظم سمپاشی را در برنامه خود قرار دهید. معمولا هر شیش ماه یک بار سمپاشی باید انجام شود تا تاثیر آن بیشتر و بهتر باشد.

 

هزینه سمپاشی آپاتمان

  • نوع سم استفاده شده،هر چه سم کیفیت بالاتری داشته باشد، طبیعتا قیمت بالاتری هم دارد و البته تاثیر گذاری آن هم بیشتر است.
  • نوع حشره و دیگر موجودات موذی که در آپارتمان است ( این موضوع بر روی انتخاب نوع سم هم تاثیر می گذارد)
  • متراژ آپارتمان مورد نظر شما، معمولا سمپاسی بر حسب متر مربع قیمت گذاری می شود و طبیعتا سمپاشی ساختمان های بزرگ تر، هزینه بیشتری هم به دنبال خواهد داشت.
  • تجهیزاتی که برای سم پاشی استفاده می شود.

 

در هنگام سم پاشي آپارتمان چه نکاتی را باید رعایت کرد

  • همه ساکنین آپارتمان از زمان دقیق سمپاشی مطلع باشند.
  • افراد حساس (سالمندان، کودکان و افراد با بیماری خاص) در هنگام سمپاشی در آپارتمان حضور نداشته باشند.
  • مواد غذایی را دور از سم نگه دارید.
  • بعد از سمپاشی به مدت سه ساعت پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه به درون ساختمان وارد شود.
  • شرکت مناسبی را برای خدمات سمپاشی انتخاب کنید.

در آخر اگر شما نیاز به یک سمپاش حرفه ای دارید هم اکنون با سمپاشی نوین تماس بگیرید تا از مشاوره ها و بازدید رایگان ما برخوردار شوید . 

 

بالا