تلفن تماس
» سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران ها

 

سمپاشی رستوران

 

سم پاشی رستوران ، مراکز تهیه غذا و آشپزخانه صنعتی

سمپاشی رستوران و مراکز تهیه غذا با توجه به اینکه انواع مواد غذایی در آنجا وجود دارند و مورد هجوم حشرات موذی مانند سوسک ، موش ، پشه و مورچه هستند ، بسیار حائز اهمیت است. همان طور که می دانید حشرات موذی باعث انتقال انواع بیماری ، ویروس ها و میکروب ها به انسان می شوند. مواد غذایی و خوراکی ها به راحتی از طریق جویدن جانوران موذی آلوده شده بدین منظور توصیه می کنیم از ظروف در بسته برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی ها استفاده نمایید.

 

دفع حشرات و جانوارن موذی با سمپاشي رستوران

سمپاشی رستورانبرای حفظ بهداشت و نظافت بسیار تاثیرگذار است.اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دارای کسب و کار رستوران و آشپزخانه صنعتی می باشید ، بهتر است بدانید که جانوران موذی و آفات کسب و کار شما و سلامت افراد و مشتریان را تهدید می کنند. هجوم سوسک ، موش ، مگس ، پشه ، مورچه ها و... در نهایت باعث به خطر افتادن و افت کیفیت در رستوران شما خواهند شد و خسارات جبران ناپذیری را برای رستوران دار در پی خواهد داشت.

در صنعت تهیه غذا ، سمپاشی رستوران از مهم ترین کارهایی است که یک رستوران دار باید هر چند وقت یک بار به صورت اصولی انجام دهد ، اما متاسفانه برخی از رستوران ها و مراکز تهیه غذا اهمیت به سم پاشی و بهداشت و نظافت رستوران نمی دهند و تنها به ظاهر رستوران رسیدگی می کنند. با توجه به موارد ذکر شده سلامت و بهداشت مواد غذایی و خوراکی ها ، همچنین مکانی که غذا در آنجا تهیه می شود بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

جلوگیری از ورود حشره های مزاحم داخل رستوران

به عنوان فردی که دارای کسب و کار رستوران و تهیه غذا می باشد باید قبل از هر کاری از ورود انواع سوسک ، پشه ، مگس ، مورچه ، موش و غیره جلوگیری نمایید ، سپس در مراحل بعدی برای دفع آفات و حشرات موذی از کارشناس سمپاشي رستورانکمک بگیرید. از راه های جلوگیری از ورود انواع جانور موذی و آفات به داخل رستوران عبارتند از :

 1. قبل از اینکه مواد غذایی و خوراکی ها را در انبار مواد غذایی قرار دهید ، مکان انبار مواد غذایی را سم پاشی نمایید.
 2. از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید نظافت و حفظ بهداشت رستوران می باشد.
 3. همان طور که در مطالب قبل ذکر شد برخی از جانوران موذی مانند سوسک ها برای ادامه حیات محل های مرطوب و گرم را انتخاب می کنند.
 4. از سطل های درب دار برای نگهداری پسماند مواد غذایی و زباله ها استفاده کنید و در اسرع وقت آن ها را از آشپزخانه رستوران بیرون ببرید.
 5. از درب های اتوماتیک و کشویی برای ورودی رستوران استفاده کنید.
 6. نسبت به مسدود سازی فاضلاب ها ، دریچه ها و راه های نفوذ اقدام نمایید.
 7. محل آماده سازی غذا را بعد از اتمام کار تمیز کنید ، این سطوح محل هجوم سوسک های ریز می باشند.
 8. از تهیه مناسب استفاده کنید.

نحوه سمپاشی رستوران

 • در مرحله اول کلنی های فعال سوسک و حشرات را شناسایی نمایید.
 • در مرحله دوم کلنی های موجود در رستوران و آشپزخانه صنعتی را مسدود کنید.
 • در مرحله آخر لاشه حشرات را معدوم نموده و رستوران را پاکسازی کنید.

توجه داشته باشید که بهتر است سمپاشي رستوران توسط متخصص سمپاشی انجام گردد.

 

هزینه سمپاشی رستوران

هزینه سم پاشي رستوران از موارد مهم در سم پاشی رستوران می باشد. اما با توجه به اینکه وجود انواع سوسک ، موش ، پشه ، مورچه باعث به خطر افتادن سلامت افراد و مشتریان می شود انجام سمپاشی از اهمیت فراوانی برخوردار است. از عوامل موثر بر قیمت سمپاشی رستوران می توان به متراژ و مساحت رستوران ، مدت زمانی که رستوران آلوده است ، نوع مواد غذایی و خوراکی های موجود در رستوران ، نوع حشرات و جانورانی که به رستوران هجوم آورده اند و نوع سم مورد استفاده اشاره نمود. لازم به ذکر است که هزینه سمپاشی فست فود با هزینه سمپاشی رستوران کاملا متفاوت می باشد. در صورت مواجه به چنین مشکلی حتما از خدمات سم پاشي نوین ویژه رستوران و آشپزخانه صنعتی بهره مند شوید.

  

بالا